Garážová vrata Olymps Door

THE OLYMPS GROUP distribuuje sekční průmyslová a garážová vrata ve střední Evropě. Od roku 1993 prodala firma na tomto trhu průmyslová a garážová vrata v objemu více než 100 000 kusů. Mimo garážová vrata dodává firma i pohony vrat a pohony bran, komponenty na brány, rychloběžná vrata, těsnící límce, vyrovnávací můstky a příslušenství.

OPEN HISTORY

Firma vznikla v roce 1991. V roce 1995 jsme se stali jedním z leadrů na slovenském trhu s garážovými vraty, od roku 1998 dodává naše firma garážová vrata i na českém trhu. V roce 2001 jsme založili firmu v Maďarsku , v roce 2007 v Nizozemsku a v roce 2008 v Rumunsku . Kromě toho exportujeme naše garážová vrata do dalších 8 zemí světa.

OPEN MARKETS

Dokážeme uspokojit stále větší počet stále náročnějších zákazníků. Neustále posouváme hranice a rozšiřujeme naše trhy. Dobrý obchod, služby a kvalitní garážová vrata nepotřebují hranice. Kromě fungujícího systému autorizovaných prodejců máme v dalších 8 zemích pro garážová vrata síť autorizovaných distributorů.

Garážová vrata

Garážová vrata vyrábíme v širokém sortimentu od cenově výhodných neizolovaných vrat až po plně izolovaná garážová vrata v různých designech a barevných odstínech:

Garážová vrata - povrchová úprava

Garážová vrata mají povrchovou úpravu se strukturou dřeva – woodgrain, čímž je dosaženo maximální věrnosti podoby dřeva a povrch vrat je velmi odolný vůči vnějším vlivům.

Garážová vrata a jejich tepelně izolační vlastnosti

Garážová vrata mají nadstandardní tepelně izolační vlastnosti. Garážová vrata jsou sestavena z kompaktních sendvičových sekcí s moderním řešením těsnění přímo v horních částech jednotlivých sekcí pomocí vytvarované drážky z výroby.

Více v sekci Garážová vrata .

 

Průmyslová vrata

Průmyslová vrata nabízíme ve dvou variantách:

Nassau

Základní nabídku představují vrata model 9000. Průmyslová vrata jsou standardně izolovaná polyuretanovou výplní. Mohou být osazena vstupními dveřmi.

Firma Nassau, kterou zastupujeme na českém trhu, již 37 let vyrábí špičková hliníková průmyslová vrata. Lehkost vrat ve spojení s jejich pevností a výbornými izolačními vlastnostmi z nich činí vrata světové kvality.

Factory

Námi vyráběná vrata FACTORY splňují nejnáročnější požadavky na přesnost a kvalitu zhotovení. Jsou určena pro průmyslové objekty všech typů a četností provozu. Jsou bezpečná a mají  vynikající izolační vlastnosti.

Více v této sekci.

 

Pohony vjezdových bran

Pohony bran firmy NICE, kterou zastupujeme na českém trhu, se vyznačují nadstandardní spolehlivostí a zajímavým nadčasovým designem. V nabídce máme veškeré pohony bran jak pro křídlové tak i posuvné brány podle velikosti brány a četnosti používání.

Více v sekci Pohony vjezdových bran .

Hledat v katalogu

Zavoláme Vám

Nechci ztrácet čas,
vše vysvětlím po telefonu.


Je možné mne kontaktovat v pracovní dny až do 20:00

Přihlášení

Aktuality

Otevírací doba

19.12.2013
V době od 23.12.2013 do 2.1.2014 je naše společnost zavřena.
více...

Vanočni přání

15.12.2013
Přejeme všem našim zákazníků a obchodním partnerům radostné prožití vánočních svátků a vše nejlepší do roku 2014 !
více...

Otázky

Proč je důležité mít věrohodného dodavatele garážových vrat?

Kvalitní garážová vrata je dlouhodobá investice do vašeho domu. Právem očekáváte, že největší pohyblivý objekt ve vašem domě bude fungovat bezproblémově dlouhou dobu...

více ...

Proč se spoléhat na odborníky při výběru garážových vrat?

Pravděpodobně jste ještě nikdy nenakupovali garážová vrata a volba těch správných vrat může být pro vás komplikovaná...

více...

Co je důležité při výběru garážových vrat?

Za prvé se musí zákazník rozhodnout, kolik chce investovat. Ekonomicky nejúspornější jsou modely bez izolace, pak vrata zateplené polystyrenem...

více...
© 2007 Olymps Door s.r.o. - garážová vrata. Všechna práva vyhrazena. Podmínky užití stránek   
Odkazy / Zkuste tvorba webových stránek od AiVision / Moderní tepelná čerpadla uspoří statisíce / Vyrábíme a instalujeme bazény - vždy za super ceny / Ochladíme vše - vyzkoušejte klimatizace od Arktis Servis / průmyslové chlazení / Ideální interiér - závěsy, záclony a další dekorace / Výkonná tepelná čerpadla jsou ekologická / Nabízíme prodej Electrolux - centrální vysavače , zajišťujeme kvalitu / Čištění a stavba, kanalizace pro Váš dům / Tradiční primalex na Vaše stěny / Modulární eshop zaručí úspěch / Vchodové dveře / Odkazy 2